אקדמיה ברשת

  
הטכנולוגיה הדיגיטלית מאפשרת כיום לא רק לפרוץ את גבולות הכיתה והזמן, אלא גם להתאים אישית חומרי העשרה והעמקה לכל לומד, ולזמן לכל שוחר דעת מגוון מידע בתחומי עניין רבים. משרד החינוך מרחיב את ההיצע לכל תלמיד בתכנית "אקדמיה ברשת" ומזמן לתלמידים, מורים והורים חוויית למידה והעשרה להעמקה ומתן מענה לסקרנות של לומד צעיר במגוון תחומי עניין ודעת. הלמידה משולבת מומחים בתחומם, ומטרתה להעניק ללומדים מגוון הרצאות בתחומים מגוונים של מדעי הרוח, החברה, מדעים וטכנולוגיה. 
  


 
התכנית "אקדמיה ברשת" מאפשרת חוויית למידה חדשנית הכוללת שידורי וידאו של מומחים ואנשי אקדמיה לתלמידים, הורים ומורים באמצעות שימוש בטכנולוגיות למידה מרחוק.

 
 
 
 
 
בקטלוג החינוכי מרוכזים כל הפרטים על מגוון ההרצאות של האקדמיה ברשת לבחירתכם, כולל קהל היעד, תחום הדעת והעשרה, נושא ההרצאה, שם המרצה, מועדים וכמובן - טופסי הרשמה (מומלץ למלא את טופסי הרישום באמצעות דפדפן כרום). ההרצאות מיועדות למורים ולתלמידים בהתאם למקצוע. הטבלה מתעדכנת באופן שוטף.​
 
 
 
 
  
הרצאות​ מוקלטות 
מאגר ההרצאות המצולמות של מומחים הוא משאב תוכן דיגיטלי של מידע וידע לשילוב בתהליכי הלמידה וההוראה בכיתה, בלמידה מרחוק וכמקור חשיפה למיטב המרצים והמומחים בתחומי ידע מגוונים וכמקור להעשיר את הלמידה האקסטרה-קוריקולרית.

  

פרויקטים מיוחדים 
הרחבה על מיזמים ושיתופי פעולה במסגרת תכנית אקדמיה ברשת. 
אגף טכנולוגיות מידע במשרד החינוך, המוביל את תכנית התקשוב הלאומית, יפעיל בחודש יולי 2017 פעילויות קיץ חינמיות לתלמידים שמטרתן קידום אוריינות טכנולוגית ושימוש בכלים דיגיטליים ליצירה וחשיבה. 


 
הנחיו​ת כלליות להרצאה מקוונת  
הנחיות למשתתפים בהרצאה מקוונת (אולפן) 
הנחיות למרצה בהרצאה מקוונת (WebEx)
 
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
תאריך עדכון: 16/11/2017
 ​
​​​​​​​