מצעד הספרים המקוון תשע"ז

 
מצעד הספרים המקוון הוא מיזם המאפשר פגישה חווייתית דרך הרשת עם סופרים נבחרים אשר מספרים על עצמם, עבודתם, השראתם, על הספרים שכתבו ועוד. אנו מציעים לכם להצטרף למסע חווייתי של קריאה ואהבת ספרים וסיפורים.

במפגש איריס ארגמן מספרת מה הוביל אותה לכתיבה ועוסקת במתן מענה איך ניתן לצמוח ולהתמודד גם במצבים קשים; 
כיצד ילדים ומבוגרים יכולים לחוש הצלחה ותקווה גם בתקופות של מלחמה או במצבים קשים אחרים בחיי היום-יום.

"בכתיבה אני מזהה את הקול של הנשמה שלי, מתעדת את הצעדים הקטנים שלי במסע הגדול ועדיין אני זורמת קדימה במסע, כי יש לי משהו לומר, לכל אחד מאתנו יש לו סיפור אישי, ואנחנו יכולים לספר אותו..."הרצאה הינה על חלומות ואמונה, הרצון להיות נאהבים, על תקווה ופחד מכישלון. על ההתמודדות שבלהיות שונה, ועל מציאת הדרך שלך.במפגש מוצגים  ספרי הילדים שכתב סוהיל בדגש על הסיפורים שנבחרו במצעד הספרים וכן ילמדו המטרות ותרומת ספרות הילדים להתפתחות הילדהמפגש עוסק ב חברות וחשיבותה, היכולת של כל אחד מאתנו להשפיע על העולם כולו ואחריותנו הסביבתית והחברתית.
המפגש עוסק בחשיבות הקריאה הספרותית, סקירה של היתרונות הרבים שהקריאה מעניקה לקורא בתחומים שונים, כמו שיפור הידע והעשרה של השפה, פיתוח הסקרנות והדמיון אצל הקורא, חינוכו ורכישת מיומנויות רבות בתחומים שונים.


הסופרת עפרה גלברט אבני משתפת את הצופים בתהליך הכתיבה שלה, במקורות ההשראה שלה, ובדרך שבה היא בוחרת נושאים ודמויות לסיפוריה.

​​​

​​​
תאריך עדכון: 11/01/2018
 ​
​​​​​​​