פרוייקטים מיוחדים

הרחבה על מיזמים ושיתופי פעולה במסגרת תוכנית אקדמיה ברשת.

מצעד הספרים המקוון  
מצעד הספרים המקוון הוא מיזם, שיצא לדרך בשנת תשע"ו,  המאפשר פגישה חווייתית דרך הרשת עם סופרים נבחרים אשר יספרו על עצמם, עבודתם, השראתם, על הספרים שכתבו ועוד. אנו מציעים לכם להצטרף למסע חווייתי של קריאה ואהבת ספרים וסיפורים.
מערכת החינוך מציינת את 'השבוע הבינלאומי לבטיחות ילדים' במטרה לצמצם את מקרי ההיפגעויות בקרב ילדים באמצעות חשיפה לסיכונים ולסכנות ולמידה של דרכי ההתמודדות ללא פחד או חשש.  
השנה הוחלט למקד את הפעילות בנושא "משפחה בטוחה" וכמענה לצורך זה יתקיימו ארבעה משדרים מקוונים אינטראקטיביים העוסקים בבטיחות ילדים.

לקראת האירועים הממלכתיים בפתח, אנו מביאים אליכם לכיתה, עדויות וסיפורים, דמויות ואנשים מעוררי השראה שלא תוכלו לשכוח.  כל מפגש מביא אתו הזדמנות להתבונן וללמוד על מדינת ישראל והאירועים שליוו אותה מראשיתה מזווית אחרת ובדרך לא שגרתית. הצטרפו אלינו למשדרים אינטראקטיביים מקוונים, המלווים כל אחד במערכי שיעור ופעילויות מתוקשבות וצ'אט פעיל לשאלות ודיונים עם מיטב המומחים! המשדרים מתאימים לתלמידי כיתות ה'-ח'

​​


שיתוף פעולה שנרקם בין הפיקוח על הוראת מדע וטכנולוגיה במשרד החינוך, אגף טכנולוגיות מידע, ורופאי האיגוד הקרדיולוגי בישראל, רופאי ספורט לילדים, דיאטניות ואחיות הביא לבנייתה של תכנית ייחודית לתלמידי ישראל "הלב שלי". 
התכנית כוללת סדרת הרצאות מקוונות וחידון ארצי לתלמידי בתי הספר היסודי ולתלמידי חטיבות הביניים בנושא קידום בריאות. ​​  
מידע נוסף והרחבה על מיזמים (פרוייקטים), הרצאות ואירועים קודמים שהתרחשו במסגרת תכנית "אקדמיה ברשת"​.​
 ​


 
​​​​​​​​​


​​​​
תאריך עדכון: 07/05/2017
 ​
​​​​​​​