תוכנית How2MOOC 

במסגרת תכנית How2mooc מצטרפים התלמידים בליווי מוריהם לקורס אקדמי בלמידה מרחוק. בלשב הראשון המורה לומד קורס MOOC – How2MOOC – קורס אינטרנטי מקוון, ובמהלכו חווה את חוויית הלמידה של קורס MOOC על פי מודל הנבחרת. כל הפרטים כאן.

הסבר על התוכנית:

במסגרת התכנית מצטרפים התלמידים בליווי מוריהם לקורס אקדמי בלמידה מרחוק, שמופעל על ידי אחת מהאוניברסיטאות המובילות (MIT, סטנפורד, פרינסטון, יל, הרווארד, דיוק ועוד).
לשלב הראשון המורה לומד קורס MOOC – How2MOOC – הקורס הוא קורס אינטרנטי מקוון, ניתן ללמידה מכל מקום ובכל זמן, ובמהלכו חווה המורה את חוויית הלמידה של קורס MOOC על פי מודל הנבחרת. במהלך הקורס יחל המורה ללמוד עם כיתתו קורס MOOC מהעולם.


התוכנית פועלת במספר צורות הפעלה:


1. How2MOOC

מורים חדשים – מורים המעוניינים להצטרף ללמוד את קורס How2MOOC  - קורס מקוון למורים המזכה ב 30 שעות גמול השתלמות בסיומו.
אנו ממליצים לכם להירשם מספר מורים מבה"ס וללמוד את הקורס יחד כנבחרת של מורים.  הלמידה כוללת שלושה פרקים ללימוד עצמי בסוף כל פרק מקיימים מפגש של נבחרת המורים (ניתן בסלון וניתן בחדר המורים).
החלק הרביעי בקורס הוא ליווי הכיתה למידת קורסMOOC  מהעולם בכל נושא שתבחרו (אל דאגה הכל מוסבר בקורס וגם יש לנו קהילה תומכת של מורים).

2. שומרים על קשר

מזימנים אתכם המורים שכבר התנסו בתוכנית להצטרף אלינו לקבוצת - שומרים על קשר בתוכה נחלוק חויות מתהליכי הלמידה עם הכיתה , נקיים מספר מפגשי למידה וירטואלים ונחזק את הקשר ביננו כנבחרת המוקסטרים

 

3. עיר אקדמית

בנייה של דגם מוק רשותי המחבר את כלל בתי הספר העל יסודיים לקהילה לומדת ומעשירה.


הצטרפו אלינו למקסטר את המדינה
מעוניינים? יש לכם עוד שאלות?
חפשו אותנו ב:​​​​​​​​​
תאריך עדכון: 18/11/2019
 ​
​​​​​​​