קורסים ופרויקטים בלמידה מרחוק

קורסים מקוונים מהווים את הטוב שבכל העולמות: השתתפות פעילה בשיעורים המועברים על ידי מיטב המרצים בשילוב כלים מתקדמים, וכל זאת באמצעות גישה למחשב מהבית או מכל מקום אחר במועד השיעור. ריכזנו כאן את תוכניות למידה מרחוק המוצעות לבתי הספר לבעלי תפקידים, מורים ותלמידים.​הקדמה וההתפתחות הטכנולוגית המואצות של עידן זה מכתיבה השלכות מרחיקות לכת על האופן שבו אנו מציגים ומחפשים מידע בבית הספר ומחוצה לו. הקורסים המקוונים המוצעים מכוונים לתת מענה בלעדי הן לתלמידים והן למורים השואפים לשפר ולרכוש שליטה במגוון יישומי מחשב המהווים את "ארגז הכלים" העדכני. 


אגף טכנולוגיות מידע של משרד החינוך בשיתוף "ישראל דיגיטלית" מציע קורס ייעודי לבעלי תפקידים ומובילים פדגוגיים מצטיינים מקומיים, בעלי יכולת הנהגה המבקשים להשפיע ולחולל שינוי בתחומים שבאחריותם, באמצעות חדשנות דיגיטלית חינוכית. כל הפרטים כאן. שימו לב - מועד אחרון להגשת מועמדות 04.01.18. ​

 


מידע אודות קורס משלחות מקוון המיועד לתלמידים היוצאים במשלחת לחו"ל. מטרת הקורס לתת ארגז כלים המבוסס על פרקי חובה באזרחות והיסטוריה של מדינת ישראל, ומידע בנושאים שונים המבוסס על מחקר וניסיון של אלפי משלחות ושאלות שבני נוער נתקלו בעבר. הקורס הוא מיזם של אגף טכנולוגיות מידע בשיתוף מנהל חברה ונוער ומשרד החוץ. 


​​​​​​​​​​​​​​​​​​
תאריך עדכון: 27/12/2017
 ​
​​​​​​​