פרויקט צמח

תחרות העבודות בנושא צ'כיה מתקיימת במסגרת פרויקט "צמח". הפרויקט מיועד לתלמידים בבתי ספר תיכוניים.
פרויקט "צמח" מיושם זו השנה השמינית בצ'כיה, ובפעם השלישית בישראל במהלך שנות הלימודים תשע"ט - תש"פ.
הפרוייקט יוקדש הפעם לציון 30 שנה לכינון היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לצ'כיה.
 

 

 
תחרות העבודות בנושא ישראל המתקיימת בצ'כיה היא תחרות יצירתית בהכרת מדינת ישראל המודרנית. התחרות מיועדת לתלמידי בתי ספר תיכוניים ברפובליקה הצ'כית. מטרת התחרות העיקרית היא להציג את מדינת ישראל בפני התלמידים כיעד תיירותי, מסחרי וחינוכי וכיעד להעשרה תרבותית. בנוסף, התלמידים רוכשים יכולות שימושיות להמשך לימודיהם ולחיים (לדוגמא: עצמאות אישית, כישורי תקשורת וחיפוש מידע). מידע נוסף על תחרות העבודות בנושא ישראל המתקיימת בצ'כיה ניתן למצוא בכתובת: http://www.cemach.cz/il
 
תחרות העבודות בנושא צ'כיה מתקיימת זו הפעם השלישית בישראל עבור תלמידים בבתי ספר התיכוניים. משרד החינוך הכין הנחיות מפורטות המצורפות לדף זה עבור המתמודדים בתחרות. ההנחיות כוללות גם נושאים מומלצים ורשימת קישורים למקורות מידע בסיסיים.

ביצוע העבודה בכפוף לליווי המורה בו בחר התלמיד לבצע את העבודה יוכר לו , על פי הנחיות המפמ"ר כציון של הערכה חלופית במקצוע בו הוגשה העבודה.

לאחר ההרשמה ישלח לתלמיד קוד כניסה למרחב גוגל קלאסרום בו ימסרו עידכונים ובו יש להגיש את הצעת העבודה. באותו מרחב תוגש גם העבודה. 

​דף הנחיות ישלח לתלמידים שנרשמים .

העבודות בנושא צ'כיה יוגשו לבדיקת ועדת שיפוט מקצועית במשרד החינוך.

התלמידים שעבודותיהם הגיעו למקומות הראשונים יזכו בסיור לימודי ואירוח בצ'כיה. משלחת התלמידים תצא לצ'כיה בליווי מבוגר במהלך חופשת קיץ 2020.

 


לפרטים נוספים​: שושנה שרייבר, ראש מחלקת קשרי חוץ -
shoshanashr@education.gov.il​​​​

 

 
 
 
​​​​
תאריך עדכון: 06/02/2019
 ​
​​​​​​​