ריענוני מורים פריסה ארצית


בתאריכים 9.9-11.9 נערכו בראש העין, בחיפה ובאשדוד 3 כנסים של פיתוח מקצועי למורי מורים
רענון מורי מורים – צוות הפיתוח המקצועי פיתח מודל חדש "למידה בהתאמה" לבתי הספר החדשים הנכנסים לתוכנית התקשוב. על מנת להטמיע את המודל החדש בקרב מורי המורים הוותיקים ערכנו שלושה כנסים: בראש העין, בחיפה ובאשדוד. בכנסים סקרנו את המודל החדש "למידה בהתאמה", הסברנו את מהותו ואיך ניתן ליישם אותו. במהלך הכנס הוצגו דוגמאות לכל אחד מחלקי המודל.


      יום שני 9.9- ראש העין               יום שלישי 10.9 חיפה              יום רביעי 11.9 אשדוד
הצגת רציונל המודל.

וונדי, ראש צוות הפיתוח המקצועי, הציגה את החשיבה מאחורי המודל ואיך הוא נוצר.

יישום המודל ע"י טל מיכלוביץ (מורה מורים ותיק).
טל הציג את המודל תוך כדי השוואה לאופן הלמידה הקודם אל מול יתרונות המודל החדש. העול הכבד המוטל על מורי המורים בהכנת השתלמויות מקבל תפנית חדה ומקבל עזרה בהכנת חלק נכבד מהתכנים. טל הציג את המודל בפן היישומי שלו ואת יחידות ההוראה תוך כדי הדגמה של יחידת הוראה אסינכרונית.       ​    כלים לשיחה עם מנהל- יגאל יעקובסון, יועץ ארגוני.
החלק הראשון במודל "למידה בהתאמה" הוא "תפירת חליפה" מתאימה לכל בית ספר.
כדי להתאים פיתוח מקצועי לכל בית ספר יש להיפגש עם מנהלי בתי הספר והצוותים המובילים ולשמוע על צורכי בית ספרם. על מנת לצלוח את הפגישה הזאת יגאל יעקובסון, יועץ ארגוני בכיר, נתן למורי המורים כלים והדגמות לכניסה ללא בעיות וקשיים לבית הספר באמצעות מפגש יעיל עם מנהלי בתי הספר והצוותים.הצגת אתר מלווה למורי המורים- שרון מרגולין (מורה מורים ותיק).
על מנת להקל על מורי המורים את הטמעת המודל החדש יצרנו עבורם אתר מלווה השתלמות. כל חלקי המודל, כולל הסברים, הדגמות וטפסים, מוצגים באתר. שרון האחראי לבנייתו של האתר הציג למורי המורים את האתר והסביר את כל שלבי המודל.​


תאריך עדכון: 22/09/2019
 ​
​​​​​​​